X

اخبار سازمان ملی بهره وری ایران

/اطلاع‌رسانی/اخبار
یکشنبه 29 بهمن 1396
494
کد خبر: 552
آدرس کوتاه

 نشست آموزشی «مدیریت دانش» برگزار شد

نشست آموزشی «مدیریت دانش» صبح روز شنبه ـ 28 بهمن ماه 1396 – برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ملی بهره‌وری ایران، در ابتدای این نشست، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، با اشاره به اجرای موفقیت آمیز پروژه مدل با عنوان «مدیریت دانش برای افزایش كیفیت و بهره‌وری درصنعت برق» با همكاری سازمان بهره‌وری آسیایی (APO)، سازمان ملی بهره‌وری ایران و وزارت نیرو كه ارزیابی مثبت APO را به همراه داشته است، خاطرنشان كرد: این جلسه هم به نوعی جلسه اختتامیه این پروژه مدل است لذا انتظار می‌رود با ارائه و نشر دستاوردهای این پروژه، دستگاه‌های اجرایی نیز نسبت به ترویج مدیریت دانش، مفاهیم و تكنیك‌های آن در دستگاه‌های متبوع خود اهتمام كنند.
به گفته علی اكبر اولیاء، برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه، هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی در دستور كار این سازمان قرار دارد. از جمله یك دوره آموزشی با حضور یكی از اساتید شناخته شده بین‌المللی در هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.
در ادامه این نشست، دكتر خلیل بانان عباسی، مدیر كل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و دبیر كمیته بهره‌وری وزارت نیرو نتایج حاصل از اجرای پروژه مدل سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) با عنوان «مدیریت دانش برای افزایش كیفیت و بهره‌وری درصنعت برق» را بیان كرد.
پس از آن، دكتر بهرام جلوداری، رئیس هیات مدیره موسسه آموزشی و ممیزی استانداردهای بین‌المللی نیز به ارائه «فرآیندهای مدیریت دانش و معرفی رویكردها و مدل‌های مختلف آن» پرداخت. 

 

نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: