X

اخبار سازمان ملی بهره وری ایران

/اطلاع‌رسانی/اخبار
دستاوردی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره‌وری/ اعطای مجوز نهاد صدور گواهینامه ایران توسط سازمان بهره‌وری آسیایی
ﺳﻪشنبه 30 آبان 1402
243
کد خبر: 5276
آدرس کوتاه

 دستاوردی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره‌وری/ اعطای مجوز نهاد صدور گواهینامه ایران توسط سازمان بهره‌وری آسیایی

اعتبارنامه نهاد صدور گواهینامه متخصصین بین‌المللی بهره‌وری ایران (IPCB) توسط سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) صادر شد. ایران پنجمین کشوری است که موفق به کسب این اعتبار شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی بهره‌وری ایران، پس از طی مراحل و فرآیندهای تخصصی پروژه استقرار نهاد صدور گواهینامه متخصصین بهره‌وری ایران (IPCB)، اعتبار فعالیت‌های این نهاد توسط بخش اعتبارسنجی سازمان بهره‌وری آسیایی (APO-Accreditation Body) برمبنای استاندارد «ارزیابی انطباق نهادهای صدور گواهینامه اشخاص- ISO/IEC17024» تایید شده است.

این اعتبارنامه نشان دهنده سطح بالای فرآیندها و فعالیت‌های IPCB در حوزه تایید صلاحیت حرفه‌ای است و از اهمیت بالایی بین کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی برخوردار است. این پروژه با نگاهی ملی در سازمان ملی بهره‌وری با اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی مشخص و تلاش بی‌وقفه در دو سال گذشته با موفقیت به انجام رسید.

 این دستاورد با اتخاذ رویکردهای اثربخش در حوزه‌های فنی و دیپلماسی به رغم تحریم‌های ظالمانه و فشار نظام سلطه بر محدود کردن فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران در سازمان بهره‌وری آسیایی حاصل شده است.

لازم به ذکر است، مدت اعتبارنامه مذکور چهارسال است و در فواصل زمانی مشخص، APO به نظارت و ارزیابی فعالیت‌های IPCB می‌پردازد.

یادآور می شود تاکنون و طی برگزاری سه دوره آموزشی متخصصین بین‌المللی بهره‌وری، 23 نفر موفق به اخذ «گواهینامه IPCB» شده‌اند.

تصاویر
  • دستاوردی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره‌وری/ اعطای مجوز نهاد صدور گواهینامه ایران توسط سازمان بهره‌وری آسیایی
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 

 

آخرین به‌روزرسانی این صفحه: شنبه 07 بهمن 1402 09:03