X

اخبار سازمان ملی بهره وری ایران

/اطلاع‌رسانی/اخبار
برگزاری نهمین دوره آموزشی باشگاه دانش آموختگان APO
ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400
257
کد خبر: 2607
آدرس کوتاه

 برگزاری نهمین دوره آموزشی باشگاه دانش آموختگان APO

نهمین دوره آموزشی باشگاه دانش آموختگانAPO با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران و مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.
این رویداد با موضوع «سیستم‌های مدیریت تولید ناب و تاثیر آن در برندینگ سازمان»، به منظورتحقق اهداف «شبکه ملی بهره وری ایران» و افزایش اثربخشی دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط سازمان بهره وری آسیایی(APO) و بازتولید آنها برگزار شد.
این دوره در قالب وبینار 27 مهرماه جاری در دوره آموزش سازمان بهره‌وری آسیایی(APO) با عنوان «آموزش مربیان در زمینه سیستم‌های تولید ناب» با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران و مرکز آموزش مدیریت دولتی، در بستر سامانه آموزش‌های الکترونیکی مرکز با مشارکت 363 نفر از فراگیران برگزار شد و در آن «سیستم های مدیریت تولید ناب و تاثیر آن در برندینگ سازمان» با تمرکز بر تولید ناب، مزایای تفکر ناب داشتن، تجزیه و تحلیل گپ، ابزاهای حذف فعالیت‌های بدون ارزش افزوده و تاثیر آن در برندینگ سازمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
ارائه دهنده این دوره احسان زرین آبادی (دکتری تخصصی شیمی نساجی و علوم الیاف) بود و در پایان دوره برای شرکت‌کنندگان گواهینامه صادر شد.
فایل تصویری و فایل‌های ارائه شده دراین دوره از طریق سامانه آموزش‌های الکترونیکی مرکز آموزش مدیریت دولتی برای علاقه‌مندان قابل مشاهده است.

تصاویر
  • برگزاری نهمین دوره آموزشی باشگاه دانش آموختگان APO
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: