اخبار

/اطلاع‌رسانی/اخبار
دومین جلسه ماهانه روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی ( APO)  برگزار شد.
تاریخ: دوشنبه 14 مهر 1399
تعداد بازدید: 115
کد خبر: 2286

 دومین جلسه ماهانه روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی ( APO) برگزار شد.


صبح امروز دومین جلسه روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضوAPO و دبیرخانه آن سازمان با حضور فاطمه پهلوانی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران و مقام عالی APO در ایران برگزار گردید. جلسه این ماه،‌ میهمانی مدعو نیز از کشور ژاپن را همراه داشت که تجارب کشور ژاپن را در کنترل بیماری ناشی از COVID-19 برای کشورهای عضو و نمایندگان بخشها و زیربخشهای پزشکی و سلامت ارائه نمود.
آقای دکتر Yoshio Uetsuka مدیر یک بیمارستان پیشرو در ژاپن و فارغ التحصیل دانشگاه کیتاساتو ژاپن و دانشکده سلامت عمومی دانشگاه هاروراد است و در حال حاضر نیز در دپارتمان خدمات سلامت دانشگاه پزشکی زنان توکیو فعالیت می‌کند. تاکید این سخنرانی بر روی عملکرد دولت ژاپن در کنترل بیماری و جمع‌آوری اطلاعات بیماران و چگونگی مدیریت آنها بود و در پایان نیز نمایندگان بخش سلامت کشورهای عضو سوالات خود در حوزه این بیماری را مطرح و پاسخ مربوطه را دریافت کردند. این سخنرانی به مدت 30 دقیقه به طول انجامید و فایل ضبط شده آن بر روی سایت سازمان به اطلاع عموم خواهد رسید.
ادامه جلسه که تنها روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو در آن حضور داشتند، با سخنرانی دبیرکل APO و به روزرسانی فعالیتهای مربوط به نحوه ارائه خدمات آن سازمان به کشورهای عضو پیش رفت و برخی کشورهای عضو نیز از روند پیگیری برنامه‌های آن سازمان در کشورهای خود مطالبی ارائه نمودند. در همین راستا، فاطمه پهلوانی از راه‌اندازی سامانه و پورتال شبکه ملی بهره‌وری در کشور خبر داد که قرار است به زودی بهره‌برداری گردد و بخش عمده‌ای ازآن مربوط به فعالیتهای APO و فارغ‌التحصیلان خدمات آن سازمان می باشند. دبیرکل در این خصوص خرسندی خود را از این حرکت ارزشمند سازمان ملی بهره‌وری ایران به عنوان متولی امر بهره‌وری در کشور ایران ابراز نمود و متذکر شد که رونمایی این شبکه به آن سازمان اطلاع داده شود.

تصاویر
  • دومین جلسه ماهانه روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی ( APO)  برگزار شد.
  • دومین جلسه ماهانه روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی ( APO)  برگزار شد.
  • دومین جلسه ماهانه روسای سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی ( APO)  برگزار شد.
اشتراک گذاری
New Comment

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

114574
طراحی سایت