رویدادها

/اطلاع‌رسانی/رویدادها
یکشنبه 30 دی 1397
368

  3 جلسه توجیهی ـ آموزشی در راستای عملیاتی كردن راهنمای اجرایی ماده 5 قانون برنامه ششم

سه جلسه توجیهی ـ آموزشی در راستای عملیاتی كردن راهنمای اجرایی ماده 5 قانون برنامه ششم توسعه از سوی سازمان ملی بهره‌وری ایران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان ملی بهره‌وری ایران، این جلسات كه هدف از برگزاری آنها، تكمیل مراحل گام اول راهنمای اجرایی بند (الف) ماده 5 قانون برنامه ششم توسعه است، از ساعت 8:30 لغایت 12:30 در روزهای 17، 23 و 25 دی‌ماه 1397 در سالن اجتماعات این سازمان میزبان دستگاه‌های مرتبط خواهد بود.
بر اساس این گزارش، اولین جلسه توجیهی‏- آموزشی ویژه كارشناسان كارگروه بهره‌وری با حضور مدیران و كارشناسان ذیربط از وزارتخانه‌های نفت، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان انرژی اتمی روز دوشنبه 17 دی‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
همچنین برگزاری دومین جلسه آموزشی - توجیهی سازمان برای گروه تولیدی- اقتصادی با حضور مدیران و كارشناسان ذیربط از وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد كشاورزی در روز یكشنبه مورخ 23 دی‌ماه و برگزاری سومین جلسه آموزشی و توجیهی سازمان برای گروه اجتماعی – فرهنگی با حضور مدیران و كارشناسان ذیربط از دو وزارتخانه «آموزش و پرورش» و «ورزش و جوانان» در روز سه‌شنبه مورخ 25 دی‌ماه جاری در دستور كار قرار دارد.

اشتراک گذاری
004068
طراحی سایت