رویدادها

/اطلاع‌رسانی/رویدادها
یکشنبه 07 بهمن 1397
474

 نشست تخصصی «سیستم‌های عملكرد مدیریت در بخش دولتی و عمومی»

نشست تخصصی دانش‌آموختگان سازمان بهره‌وری آسیایی(APO) در حوزه «سیستم‌های عملكرد مدیریت در بخش دولتی و عمومی» با هدف تعامل و شبكه‌سازی بین مخاطبان و ذی‌نفعان در این زمینه و ایجاد بانك اطلاعاتی از صاحبنظران و متخصصان این حوزه، از ساعت ۹ الی ۱۲ روز چهارشنبه 10 بهمن ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.
به‌گزارش روابط عمومی سازمان ملی بهره‌وری ایران، در این نشست كه مهندس فاطمه پهلوانی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران نیز حضور خواهند داشت، تنی چند از صاحب‌نظران و دانش‌آموختگان این حوزه با حضور شركت‌كنندگان در برنامه‌های APO با موضوع ذیربط و نمایندگان سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی كشور به بحث و بررسی در ارتباط با موضوع «سیستم‌های عملكرد مدیریت در بخش دولتی و عمومی» ضرورت توجه به آن و نقش آن در ارتقای بهره‌وری در بخش دولتی و عمومی با رویكرد راهنمای اجرایی ماده 5 برنامه ششم توسعه، در كشور خواهند پرداخت.
شایان ذكر است این نشست تخصصی به میزبانی سازمان ملی بهره‌وری ایران در سالن كنفرانس سازمان اداری و استخدامی كشور به نشانی خیابان شهید بهشتی، مقابل خیابان پاكستان، سازمان اداری و استخدامی كشور، ساختمان شماره۲، طبقه پنجم برگزار خواهد  شد. 
علاقه‌مندان و متخصصان برای شركت در این دوره می‌توانند با شماره تلفن ۴۲۳۹۱۱۲۱ تماس حاصل فرمایند یا عدد ۱ را به شماره پیامكی ۳۰۰۰۴۲۳ ارسال كنند.


اشتراک گذاری
004054
طراحی سایت