اطلاعیه‌ها

/اطلاع‌رسانی/اطلاعیه‌ها
تاریخ: چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399
تعداد بازدید: 256
کد خبر: 1202

 متن بیانیه حریم خصوصی سازمان ملی بهره وری ایران

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آن ها در فعالیت های جاري می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در  هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می¬گردد.
این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شوراي عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداري می¬نماید.
اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا براي بهبود کیفیت خدمات و محتواي سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا مؤسسه دیگري در میان نخواهیم گذاشت.
این سایت جهت جمع آوري اطلاعات مورد نیاز خود از فرم های الکترونیکی و یا ارسال فرم¬ها از طریق ایمیل استفاده می کند.
ثبت IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.
توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامیکه پیام و یا مطلبی را در بخش تالار گفت و گو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوي دیگران شود.
 

اشتراک گذاری
New Comment

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

002057
طراحی سایت